PORTRET BIZNESOWY | PROFESJONALNE ZDJĘCIA BIZNESOWE

Krótkie wyjaśnienie tematu fotografii biznesowej, sesji pracowniczych, sposobu naszej pracy, używanego podczas sesji sprzętu fotograficznego i studyjnego, oraz atmosfery jaką tworzymy podczas sesji.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

To jedno z najlepszych narzędzi marketingowych i PR. To pracownicy i Zarząd są najistotniejszymi elementami organizacji - to w jaki sposób ich pokazujemy czy to poprzez strony firmowe, social media czy klasyczne wizytówki ma ogromne znaczenie w znajdowaniu nowych klientów, oraz podtrzymaniu relacji z już posiadanymi. Dzięki kompletowanemu przez wiele lat przenośnemu studiu fotograficznemu jesteśmy mobilni i sesje w pełni wykonujemy u Państwa na miejscu, w sali konferencyjnej, dużym pomieszczeniu, bądź gdy nie dysponujecie powyższymi zabieramy Państwa na zdjęcia w naszym studio. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i łatwości w nawiązywaniu kontaktu z osobami fotografowanymi pozwalamy wydobyć Wam z Siebie pozytywne emocje oraz reakcje procentujące pięknymi ujęciami.

 

NASZ WARSZTAT

rozwijamy się udoskonalając nasze setupy oświetleniowe zapewniające zdjęcia zgodne z najnowszymi trendami w fotografii biznesowej. Wiemy jak ważna jest odpowiednia luźna atmosfera podczas sesji, mamy niewiele czasu aby ośmielić i “zaprzyjaźnić” z obiektywem. Wykonywaliśmy już sesje na wiele tysięcy osób do tzw. systemu informatycznego i na identyfikatory, jak i sesje pojedynczych osób prezesa czy ważnego dyrektora działu, każdy typ sesji to dla nas ogromne wyzwanie i podchodzimy do niego z zaangażowaniem. Przy sesjach pracowników wraz z wizażem jesteśmy w stanie wykonać jednego dnia zdjęcia 30-35 osób.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z najlepszymi wizażystkami i fryzjerkami w swojej branży, wiemy jak ważne szczególnie przy sesjach kobiecych jest umiejętne delikatne - biznesowe przygotowanie makeupu i wyglądu osoby. Kombinacja profesjonalnej wizażystki i najlepszego fotografa skutkuje najlepszymi zdjęciami. Podczas sesji kontrolujemy każdy detal - jak prosty kołnierzyk, czy krzywo ułożony kosyk włosów. Szczegóły są dla nas najważniejsze. 

 

Ukoronowaniem każdej sesji jest kilkadziesiąt lub kilkaset zdjęć każdej osoby z których wybieracie swoje najlepsze ujęcia do późniejszej obróbki. Na ostatnim etapie obróbki mamy ogromne doświadczenie, 5 letni staż na stanowisku grafika pozwolił opanować nam doskonale korektę i obróbkę obrazu, oddając Wam idealne zdjęcia.

TOP